KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16847004
nr 1684 7004
Christer Sandelin
(f. 1961), Sverige
Oljemålning, Signerad, Tennisbollar. Olja på duk, 70x100 cm, yttermått inklusive ram: 75x105 cm
Christer Sandelin, svensk bildkonstnär, musiker och sångare, född 1961.
måndag 3 mars 2025
kl 19:03:34
Christer Sandelin
Läs mer om Christer Sandelin